Różne elementy na stronach Tagi:

Poza grafiką oraz programowaniem, strony składają się z wielu innych elementów, które w całości tworzą zazwyczaj bardzo ciekawe rozwiązania. Jeśli mamy na myśli na przykład animacje i dźwięki to jest to już bardziej zaawansowana zabawa, która jednocześnie nie jest dla każdego, ale pozwala na stworzenie niesamowitych stron. Tymi elementami są zazwyczaj obiekty Flash, które nie tylko mogą się ruszać, ale także wchodzić w interakcję z odwiedzającym stronę. Ale nie jest to już tak łatwe jak tworzenie stron w oparciu o grafikę i język programowania zwany HTML. Takie strony wymagają już  znajomości nie tylko zaawansowanej grafiki, ale także programowania, które jest w stanie zintegrować ze sobą wszystkie elementy strony, ale jest to zadanie bardzo trudne.

Jeśli mamy tylko możliwości stworzenia strony z takimi efektami, to nie powinniśmy się zastanawiać, czy będzie nam się to podobało, ale należy przystąpić do działania. Jeśli jednak okaże się, że mamy wiele możliwości na rozwój strony, powinniśmy też z nich skorzystać. Obiekty Flash nie tylko stwarzają świetne warunki do animowania stron, ale także powinniśmy wiedzieć, że znacznie mogą ułatwić obsługę. Dodatkowym atutem jest bez wątpienia tworzone przez wielu ludzi małe arcydzieł w formie takiej strony, ponieważ przy odrobinie wyobraźni i wyczucia możemy ze strony stworzyć bardzo ciekawy obiekt. Innymi aktywnymi obiektami na stronach są oczywiście obrazki w formie hiperłączy, które po kliknięciu pozwalają się przenieść na inną stronę. Obrazki takie nie są niczym niezwykłym, jedynie dodano do nich odpowiedni kod, interpretowany tak, a nie inaczej przez przeglądarki.

Aby móc robić na stronach jeszcze inne rzeczy musimy do nich dodawać na przykład przyciski, które po kliknięciu będą w stanie przenieść nas na inną zakładkę czy podstronę. Aby poradzić sobie ze stworzeniem tekstu, na stronach może się znajdować także pole tekstowe, które umożliwia ludziom wpisywanie różnych danych i wysyłanie ich do administratora czy na przykład zapisywanie w bazie danych.