Hosting serwerów – propozycje warte polecenie. Tagi: ,

Na początku powinniśmy zastanowić się do jakiej ilości osób chcemy kierować naszą stronę internetową. Oczywiście, każdy chce, aby jego strona była odwiedzana przez jak największą ilość osób, jednak w każdym pułapie musza być jakieś granice, zarówno minimalne jak i maksymalne.

Jeżeli mamy stronę domową lub jakieś prywatne portfolio nie musimy inwestować wielkich pieniędzy w utrzymanie serwera. Wystarczy nam jakaś podstawowa oferta, chociażby z serwisu boo.pl. Za bardzo niewielkie pieniądze możemy utrzymać serwer oraz naszą stronę domową bądź portfolio.
Tworzenie strony dla widowni szerszej to już oczywiście większe wyzwanie i wymaga oczywiście lepszego i sprawniejszego serwera. Serwer taki powinien mieć odpowiednio duża przestrzeń dyskową, tak aby spokojnie wystarczyła na umieszczenie strony internetowej wraz z dodatkami oraz bardzo wysoki transfer, najlepiej jak jest od razu pokazywany w limicie miesięcznym. Dla większych serwisów, przeznaczono oferty hostingowi firm, tj: home.pl, czy nazwa.pl

Jak widzicie wszystko zależy od przeznaczenia strony. Zagłębmy się jednak trochę dalej w temat hostingów i wirtualnych kont hostingowych.