Boo.pl – hosting dla początkujących. Tagi: ,

Nie ulega wątpliwości, że oferta serwisu boo.pl jest ofertą dosyć skromną, jednak czego możemy wymagać za tak naprawdę małe pieniądze? – No właśnie. Oferta ta, jest w sam raz dostosowana do osób, które potrzebują serwera na swoją stronę domową, może małe portfolio lub małą stronę firmową. Jakiejś mało liczącej się w Internecie branży – chociaż obecnie naprawdę takich mało.

Serwer boo.pl posiada dobrą atmosferę wewnętrzną i szybką obsługę klienta, wbrew opiniom jakie można spotkać w naszym polskim Internecie jest to serwis dosyć wysoko zaawansowany zarówno pod względem technicznym jak i wszelkimi innymi względami. Administracja nie olewa użytkowników i zawsze stara się im pomóc i przedstawić swój punkt widzenia. Bardzo często na temat tego hostingu powstają konfliktowe dyskusje, które wręcz kończą się strasznymi kłótniami.
Niestety jest to serwer tak tani, że całą tę „popelinę” wywołują tzw. Dzieci neo. Poważni ludzie, którzy trzymają tam swoje konta są w pełni zgodni co do popierania i reklamowania tego serwisu hostingowego. Naprawdę jest on dobrym hostingiem i nie wolno wymagać więcej za tak śmieszne pieniądze.